APARTMÁNY

UBYTOVÁNÍ VE DVOŘE

UBYTOVÁNÍ VE DVOŘE I

APARTMÁN Č.1
Dvojlůžkový apartmán se nachází v přízemí a má bezbariérový přístup. Pohodlně se v něm vyspíte na dvou samostatných postelích a přistýlce v podobě rozkládacího gauče. Samozřejmostí je televize a rádio, dlouhé chvíle si zpříjemníte hraním společenských her. Chutná jídla si připravíte v kuchyňském koutku, vybaveném elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí. K apartmánu přísluší koupelna se sprchovým koutem, toaletou, ručníky a sušákem na prádlo.

Bezplatné WiFi připojení je dostupné ve všech apartmánech. Příjemně si odpočinete na našem venkovním posezení na kryté terase. Oblíbené jídla si připravíte na grilu nebo si jen tak budete vychutnávat atmosféru venkovního krbu byť v chladnějším počasí. Jelikož nezapomínáme ani na naše nejmenší hosty, čekají tu na ně prolézačky a houpačky. Navíc, pár metrů od objektu se nachází hřiště, kde se dokonale vyřádí a zabaví nejen děti. K zapůjčení máme pro Vás i jídelní židličku. Pokud si k nám přivezete kola či lyže, bezpečně si je uschováte v garáži. Ani s parkováním si nedělejte starosti, přímo u objektu na oploceném pozemku zaparkujete až 3 auta.

UBYTOVÁNÍ VE DVOŘE I

APARTMÁN Č.2
Apartmán je situován na patře a je pětilůžkový. Najdete zde tři samostatné postele a rozkládací pohovku pro dvě osoby. V obývacím prostoru nechybí televize, rádio, pohovka a společenské hry. Kuchyňský kout je vybaven elektrickým sporákem, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a jídelním posezením. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou, ručníky a sušákem na prádlo. Bezplatné WiFi připojení je dostupné ve všech apartmánech. Příjemně si odpočinete na našem venkovním posezení na kryté terase. Oblíbené jídla si připravíte na grilu nebo si jen tak budete vychutnávat atmosféru venkovního krbu byť v chladnějším počasí. Jelikož nezapomínáme ani na naše nejmenší hosty, čekají tu na ně prolézačky a houpačky. Navíc, pár metrů od objektu se nachází hřiště, kde se dokonale vyřádí a zabaví nejen děti. K zapůjčení máme pro Vás i jídelní židličku. Pokud si k nám přivezete kola či lyže, bezpečně si je uschováte v garáži. Ani s parkováním si nedělejte starosti, přímo u objektu na oploceném pozemku zaparkujete až 3 auta.

UBYTOVÁNÍ VE DVOŘE II

APARTMÁN Č.1
Apartmán s kapacitou pro 5 osob se nachází v přízemí. Prostorná ložnice disponuje třemi samostatnými lůžky a přistýlkou pro 2 osoby formou rozkládacího gauče. Potěší konferenční stolek, televize, rádio i společenské hry. Samostatná kuchyň je vybavena plynovým sporákem, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a topinkovačem. Využívat můžete koupelnu s toaletou, sprchovým koutem, sušákem na prádlo, fénem, pračkou i sušičkou. Bezplatné WiFi připojení je dostupné ve všech apartmánech. Příjemně si odpočinete na našem venkovním posezení na kryté terase. Oblíbené jídla si připravíte na grilu nebo si jen tak budete vychutnávat atmosféru venkovního krbu byť v chladnějším počasí. Jelikož nezapomínáme ani na naše nejmenší hosty, čekají tu na ně prolézačky a houpačky. Navíc, pár metrů od objektu se nachází hřiště, kde se dokonale vyřádí a zabaví nejen děti. K zapůjčení máme pro Vás i jídelní židličku. Pokud si k nám přivezete kola či lyže, bezpečně si je uschováte v garáži. Ani s parkováním si nedělejte starosti, přímo u objektu na oploceném pozemku zaparkujete až 3 auta.

UBYTOVÁNÍ VE DVOŘE II

APARTMÁN PRO 9 OSOB
Apartmán je podobně vybaven jako pěti lůžkový. Nachází se v něm plně vybavená kuchyň, obývací místnost, tři ložnice a dvě nadstandardně zařízené koupelny. Bezplatné WiFi připojení je dostupné ve všech apartmánech. Příjemně si odpočinete na našem venkovním posezení na kryté terase. Oblíbené jídla si připravíte na grilu nebo si jen tak budete vychutnávat atmosféru venkovního krbu byť v chladnějším počasí. Jelikož nezapomínáme ani na naše nejmenší hosty, čekají tu na ně prolézačky a houpačky. Navíc, pár metrů od objektu se nachází hřiště, kde se dokonale vyřádí a zabaví nejen děti. K zapůjčení máme pro Vás i jídelní židličku. Pokud si k nám přivezete kola či lyže, bezpečně si je uschováte v garáži. Ani s parkováním si nedělejte starosti, přímo u objektu na oploceném pozemku zaparkujete až 3 auta.